0362 266 96 00 info@grupdemir.com

Adres

  • Kirazlık Mah, Atatürk Blv. No:10/7, 55330 Tekkeköy/Samsun

  • info@grupdemir.com
  • 0362 266 96 00

Sosyal Medya

Demir Citroen

20178 yılında otomotive yatırım kararı alınarak Opel Otomotiv bayiliği, 2018 yılında Peugeot Otomotiv bayiliği, 2019’da ise Citroen Otomotiv bayiliğini alarak faaliyet alanını bir adım daha geliştiren Demir Grup, 2017 yılından sonra ayrı bir plazada ikinci el otomotiv ticaretinde ilkeli ve istikrarlı bir şekilde hizmetine devam etmektedir. 2019 yılında Demir Grup faaliyetlerine dahil olan Dempar Distrigo ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında yedek parça satışına başlanırken, yine aynı yıl içerisinde Tepebeyi Restoran işletmesi ile hizmet sektörüne de adım atılmış bulunulmaktadır.

Demir Citroen

Güvenilir hizmetten ve kaliteden taviz vermeden hizmete devam eden Demir Grup, 2019 yılında Citroen’in Samsun bayiliğini alarak büyümeye devam etmiştir.

Demir Citroen;  sigorta, sıfır satış ve satış Sonrası, servis ve yedek parça hizmetiyle otomotiv ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayarak, uzman ve eğitimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Demir Citroen, satış, mekanik, kaporta ve boya atölyelerindeki deneyimli ve dinamik ekibiyle çalışmalarına hızla devam etmektedir. Memnuniyetin temelinde güven unsurunun olduğunun farkında olan Demir Citroen, müşterilerine vereceği ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmanın gayreti içinde kurumsal kimlik ve tesis işletim sistemi çerçevesinde müşterilerinin hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan Citroen deneyimini yaşamasını amaçlıyor.

Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede plazaya sahip olan Demir Citroen; müşterilerini daima en iyisiyle ve en kalitelisiyle buluştururken; müşteri memnuniyeti, araç kalitesi ve hızlı teslimat önceliği ile kesintisiz hizmet desteği için her zaman yanınızda bulunmaktadır.