0362 266 96 00 info@grupdemir.com

Adres

  • Kirazlık Mah, Atatürk Blv. No:10/7, 55330 Tekkeköy/Samsun

  • info@grupdemir.com
  • 0362 266 96 00

Sosyal Medya

Demir Peugeot

2018 yılında otomotive yatırım kararı alınarak Opel Otomotiv bayiliği, 2018 yılında Peugeot Otomotiv bayiliği, 2019’da ise Citroen Otomotiv bayiliğini alarak faaliyet alanını bir adım daha geliştiren Demir Grup, 2017 yılından sonra ayrı bir plazada ikinci el otomotiv ticaretinde ilkeli ve istikrarlı bir şekilde hizmetine devam etmektedir. 2019 yılında Demir Grup faaliyetlerine dahil olan Dempar Distrigo ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında yedek parça satışına başlanırken, yine aynı yıl içerisinde Tepebeyi Restoran işletmesi ile hizmet sektörüne de adım atılmış bulunulmaktadır. 

Demir Peugeot

Demir Grup, 2018 yılında dünyaca ünlü otomotiv markalarından biri olan Peugeot’nun Samsun bayiliğini alarak bünyesine katmıştır. Demir Peugeot;  Sigorta, Sıfır Satış ve Satış Sonrası, servis ve yedek parça hizmetiyle otomotiv ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayarak, uzman ve eğitimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutan Demir Peugeot, Samsun’da 5500 metrekarelik kapalı alana sahip plazasında; kaliteli, güvenilir ve dinamik kadrosuyla sadece Samsun ve çevresine değil, Karadeniz Bölgesi’ne ve Türkiye’nin her yerinden gelen müşterilerine kaliteli satış ve servis hizmeti vermektedir.

Demir Peugeot, 7/24 ulaşılabilen teknik elemanları ve 6 liftten oluşan güçlü teknik donanıma sahip servisiyle müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda hizmet etmektedir.

Uzman kadrosu, kaliteli ve güvenilir hizmeti ve son teknolojiyi müşterileriyle buluşturan Demir Peugeot, siz değerli müşterilerini daima en iyisiyle ve en kalitelisiyle buluştururken; müşteri memnuniyeti, araç kalitesi ve hızlı teslimat önceliği ile kesintisiz hizmet desteği için her zaman yanınızda bulunmaktadır.