0362 266 96 00 info@grupdemir.com

Adres

  • Kirazlık Mah, Atatürk Blv. No:10/7, 55330 Tekkeköy/Samsun

  • info@grupdemir.com
  • 0362 266 96 00

Sosyal Medya

Kurumsal

Biz Kimiz?

1980’li yılların sonuna doğru Demir ailesinin üyelerinin Samsun’da inşaat ve gayrimenkul alanlarında başlayan ticari faaliyetleri her geçen gün ardı ardına başlayan ve tamamlanan projeleri neticesiyle ortaya çıkan pozitif gelişmeler sonucunda, 1995      yılında Sn. Mustaf Demir tarafından Demir İnşaat – Mimarlık San. Ve Tic. Ltd. Şti kuruldu.
Demir İnşaat ve Mimarlık’ın kurulması ile beraber daha fazla sayıda projeye imza atılmasının yanında faaliyet alanları da genişlemeye başlamış, 1998 ve onu takip eden yıllarda, inşaat faaliyetlerinin yanı sıra elektrikli ev aletleri, perakende, mobilya        ve  tekstil sektörüne yönelindi.
2009 yılına gelindiğinde, elektrikli ev aletlerinin toptan dağıtımına Metal DTM. SAN.TİC.LTD. ŞTİ  grup bünyesinde faaliyet göstermeye başldı.
2017 yılında otomotive yatırım kararı alınarak Opel Otomotiv bayiliği, 2018 yılında Peugeot Otomotiv bayiliği, 2019’da ise Citroen Otomotiv bayiliğini alarak faaliyet alanını bir adım daha geliştirdi.
Ayrıca 2017 yılından sonra ayrı bir plazada ikinci el otomotiv ticaretinde ilkeli ve istikrarlı bir şekilde hizmetine devam etmektedir.
2018 yılında akaryakıt sektörünü de faaliyet alanına dahil edilmiş, Demir DS Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketini de kurarak her geçen gün gelişen ve önemi artan sigortacılık alanında hizmet verilmeye başlanmıştır.
2019 yılında Demir Grup faaliyetlerine dahil olan Dempar Distrigo ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında yedek parça satışına başlanırken, yine aynı yıl içerisinde Tepebeyi Restoran işletmesi ile hizmet sektörüne de adım atılmış bulunulmaktadır.

 

Misyon ve Vizyon

Vizyon: Sürdürülebilir büyüme ile öncü güçlü ve saygın bir şirket olarak rekabet ettiğimiz sektörlerde lider olmak.
Misyon: Güven, Kalite ve Hizmet” değerlerini ilke edinerek, Türk toplum ve ekonomisinin gelişiminde pay sahibi olmak ve Demir Grup’u geleceğe taşımaktır.

Değerlerimiz:

  1. - Dürüst ve Güvenilir olmak
  2. - Kaliteli hizmet anlayışına sahip olmak,
  3. - Girişimci ve yenilikçi olmak,
  4. - Çevre duyarlı olmak,
  5. - Paylaşımcı olmak,