0362 266 96 00 info@grupdemir.com

Adres

  • Kirazlık Mah, Atatürk Blv. No:10/7, 55330 Tekkeköy/Samsun

  • info@grupdemir.com
  • 0362 266 96 00

Sosyal Medya

Demir İkinci El

20178 yılında otomotive yatırım kararı alınarak Opel Otomotiv bayiliği, 2018 yılında Peugeot Otomotiv bayiliği, 2019’da ise Citroen Otomotiv bayiliğini alarak faaliyet alanını bir adım daha geliştiren Demir Grup, 2017 yılından sonra ayrı bir plazada ikinci el otomotiv ticaretinde ilkeli ve istikrarlı bir şekilde hizmetine devam etmektedir. 2019 yılında Demir Grup faaliyetlerine dahil olan Dempar Distrigo ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında yedek parça satışına başlanırken, yine aynı yıl içerisinde Tepebeyi Restoran işletmesi ile hizmet sektörüne de adım atılmış bulunulmaktadır. 

Demir İkinci El

Demir Grup bünyesinde 2017 yılında faaliyetine başlayan Demir 2.EL; ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini gerçekleştirmektedir. 2017’den bu yana sektörde güvenin ve kalitenin sembolü haline gelen Demir 2.EL, ikinci el sektöründe hızlı büyümesine devam etmektedir.
Demir Plaza’da otomotiv sektöründe faaliyetine devam eden Demir 2.EL, uzman, eğitimli ve güvenilir personelleriyle şeffaf ve bilgilendirici şekilde araç devir, her bütçeye uygun ödeme seçeneği ve kolaylığını sunan, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına hızla gerçekleştiren ve müşterilerine ikinci el araç alıp - satmanın konforunu yaşatan bir kurumdur. 
Demir 2.EL’e ait demir2.com sitesi üzerinden araçların detaylı ekspertizini, fiyatını ve tüm detaylarını birlikte görerek inceleyebilir, satış danışmanlarını arayıp bilgi talebinde de bulunabilirsiniz. demir2.com sitesinde satışa sunulan araçlar sürekli olarak yenilenmekte ve güncel tutulmaktadır. Her çeşit marka-model araçlara sahip olmak için demir2.com sitesini takip edebilir, dilediğiniz ikinci el arabaya sahip olabilirsiniz.
Demir Grup bünyesinde büyümeye devam eden Demir 2.El, hizmetlerine yenilikler ekleyerek daha fazla kitlelere ulaştırmaya devam etmektedir.