0362 266 96 00 info@grupdemir.com

Adres

  • Kirazlık Mah, Atatürk Blv. No:10/7, 55330 Tekkeköy/Samsun

  • info@grupdemir.com
  • 0362 266 96 00

Sosyal Medya

Sigorta

Sigorta

2017 yılında Demir Grup bünyesinde kurulan Demir DS Sigorta; sağlık, trafik, kasko ve daha birçok branşta sizler için sigorta hizmetleri vermeye başlamıştır.
Şeffaf, güvenilir ve sürekli kendini yenileyen Demir DS Sigorta, sigorta hizmetlerini her şartta müşterilerinin yanında olarak özen ve azim ile yerine getirmekten onur ve gurur duymaktadır.
Müşteri memnuniyeti, güveni, şeffaflığı ve inovasyonu esas alarak oluşturduğu stratejisi ve müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğu çeşitli kampanyaları ile birlikte ihtiyaç duyulan her anda sizlerin yanında yer almaktadır.
Demir DS Sigorta, sigortalılarının ve katılımcılarının sigortacılık hakkında bilinçlenmesinde, ihtiyaçların doğru belirlenmesinde etkin rol oynarken, taleplerini karşılamada hızlı ve güvenilirdir. Doğru bilgiyi sunma, bilgiye erişme, güven ve müşteri odaklı çalışma ilkeleriyle her yıl büyümeye devam etmektedir.
Demir DS Sigorta; müşteri odaklı, alanında uzman, deneyimli, sürekli iyileşme ve gelişme hedefli olan çalışanları ile sizden gelen geri bildirimleri göz önüne alınarak verimliliği sürekli kılmayı esas kılmıştır.
Demir DS Sigorta; kullanılan en son teknolojik yapılar ve sektördeki deneyimleri sayesinde müşterilerine şeffaf bilgilendirme ile çözüm ve tekliflerini karşılaştırmalı olarak sağlamaktadır. Hizmetlerine büyüyerek ve gelişerek sunmayan devam eden Demir DS Sigorta, daima sizlerin yanında olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.