0362 266 96 00 info@grupdemir.com

Adres

  • Kirazlık Mah, Atatürk Blv. No:10/7, 55330 Tekkeköy/Samsun

  • info@grupdemir.com
  • 0362 266 96 00

Sosyal Medya

Demir Opel

2017 yılında otomotive yatırım kararı alınarak Opel Otomotiv bayiliği, 2018 yılında Peugeot Otomotiv bayiliği, 2019’da ise Citroen Otomotiv bayiliğini alarak faaliyet alanını bir adım daha geliştiren Demir Grup, 2017 yılından sonra ayrı bir plazada ikinci el otomotiv ticaretinde ilkeli ve istikrarlı bir şekilde hizmetine devam etmektedir. 2019 yılında Demir Grup faaliyetlerine dahil olan Dempar Distrigo ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında yedek parça satışına başlanırken, yine aynı yıl içerisinde Tepebeyi Restoran işletmesi ile hizmet sektörüne de adım atılmış bulunulmaktadır.

Demir Opel

Demir Grup, 2017 yılında ilk olarak dünyaca ünlü otomotiv markası Opel’in Samsun bayiliğini alarak, otomotiv sektöründeki yerini almıştır. Demir Opel;  Sigorta, Sıfır Satış ve Satış Sonrası, servis ve yedek parça hizmetiyle otomotiv ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayarak, uzman ve eğitimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutan Demir Opel, Samsun’da 4500 metrekarelik kapalı alana sahip plazasında; kaliteli, güvenilir ve dinamik kadrosuyla sadece Samsun ve çevresine değil, Karadeniz Bölgesi’ne ve Türkiye’nin her yerinden gelen Opel marka otomobil müşterilerine kaliteli satış ve servis hizmeti vermektedir.

Demir Opel, her gün 24 saat boyunca ulaşılabilen teknik elemanları ve 14 liftten oluşan güçlü teknik donanıma sahip servisiyle müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Gelişen pazarlama koşulları çerçevesinde; gelişmeleri yakından takip eden, yenilikçi ve dinamik bir kurum anlayışına sahip olan Demir Opel, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, personel motivasyonunu da artırarak verimliliği sağlamayı ve sürdürmeyi ön planda tutmaktadır.

Mutlu müşterileri, titiz, dikkatli ve güvenilir çalışmaları ile günden güne büyüyen bir aile olarak, geniş müşteri kabul ve bekleme salonu ile misafir kafeteryası gibi bölümlerin bulunduğu plazasında müşterilerine en yüksek ve en güvenilir hizmet kalitesini sunmaktadır.